שילובי המזלות האולטימטיביים: המזלות שתואמים האחד לשניה באופן מושלם

כמה מזלות פשוט נועדו האחד לשנייה.

האם את מאמינה בזיווג המושלם או ברעיון הנפש התאומה? רעיון השילוב המושלם הוא משהו שרבים מאמינים בו ומחפשים אחריו (לפעמים במשך כל חייהם) בכל הנוגע למציאת אהבה. בבסיסו של הרעיון, עומדת ההנחה כי ישנו אדם שם בחוץ שמתאים לך בדיוק.

הזיווג המושלם הוא מישהו בעל תכונות אופי שתואמות בסינכרון מושלם לשלך. אולי אפילו את אוהבים או שונאים את אותם הדברים.

הדייטים שלכם מדהימים ואתם לעולם לא מתווכחים או מתפשרים על משהו בגלל ששניכם יודעים מה אתם רוצים. אולי שניכם קיבלתם את אותו החינוך, אתם חולקים את אותם המחשבות והאמונות וזה פשוט הופך את מערכת היחסים לזורמת וקלילה הרבה יותר.

אך עבור כמה מאיתנו, הזיווג המושלם עשוי להיות ההפך המוחלט מהם.

אולי האישיות שלכם מתנגשת זה עם זו במקום להתאים. הדברים אותם אתם אוהבים או שונאים שונים וכך גם המחשבות שלכם, האמונות והחינוך שקיבלתם. אולי זה משהו פשוט כמו לאהוב חתולים או כלבים, אולי גלידת וניל או שוקולד, ואפילו דברים מסובכים יותר כמו דת או האופן בו אתם רוצים לגדל את הילדים שלכם.

גלו את הזיווג המושלם עבורכם, ע

בכל מקרה, סוג זה של התאמה הוא בדיוק מה שאותו אדם צריך כדי לשמור על איזון, וכולנו זקוקים למעט איזון בחיים. דייטים הופכים להרפתקה בכל פעם שאתם מנסים משהו שונה או מציגים משהו חדש בפני הפרטנר שלכם.

אז, כיצד אתם מכריעים אם אותו אדם הוא הוא, פשוטו כמשמעו, המושלם עבורכם? התאמה ע"פ גלגל המזלות היא דרך אחת לראות אם אתם והפרטנרים שלכם מתאימים זה לזו.

אחרי הכל, גלגל המזלות חושף את תכונות האופי הדומיננטיות ביותר שלכם. ידיעת תכונות האופי הללו מאפשרת לכם לראות האם אותו אדם הולך להיות שם לאורך זמן.

הנה ההתאמה המושלמת עבור כל סימן בגלגל המזלות.

טלה (ה-21 במרץ עד ה-19 באפריל) ודלי

מערכת היחסים בין בן מזל טלה ובן מזל דלי בנויה על הטבע ההרפתקני שיש לשני המזלות. לא רק שכל אחד מהמזלות הללו שמח תמיד להתנסות במשהו חדש, הם גם שמחים לגלות שלפרטנר שלהם יש טבע דומה, ספונטני והרפתקני.
בעוד מערכות יחסים של זוגות אחרים נוטות להעלות עובש עם הזמן, אי אפשר לטעון את אותו הדבר לגבי מזלות טלה ודלי.

שור (ה-20 באפריל עד ה-20 במאי) וסרטן

השור והסרטן חולקים ברית עוצמתית זה עם זו, במישור הפיזי והרגשי גם יחד. אלו הם שני מזלות שמבינים האחד את השנייה מבלי לחפור עמוק מדי, למרות שזה מה שקורה לבסוף כשמערכת היחסים שלכם מלבלבת עם הזמן.

הם תמיד אסירי תודה זה כלפי זו, ומראים הערכה אפילו שאין בכך צורך, מה שעוזר למערכת היחסים שלהם לעמוד במבחן הזמן בלי בעיה.

תאומים (ה-21 במאי עד ה-20 ביוני) ודלי

שני מזלות אלו חולקים ברית ומשגשגים בזכות האינטליגנציה והיצירתיות שלהם. הזוג הזה נהנה מקשר רגשי חזק שהופך אפילו חזק עוד יותר כשהם מקבלים זה את רעיונותיה של זו.

ובעוד מזלות תאומים ודלי מעדיפים לבלות כל שנייה יחדיו, הם גם נהנים מהעצמאות שלהם. כל אחד מבני הזוג מבין שהעצמאות שלהם רק מקרבת אותם יותר.

סרטן (ה-21 ביוני עד ה-22 ביולי) ודגים

גלו את הזיווג המושלם עבורכם, ע

מערכת היחסים בין בן מזל סרטן ודגים היא כל כך חזקה ומלאת תשוקה פשוט בגלל שהם מקבלים אחד את השנייה בזכות מי שהם (או הן). כל אחד יודע מי הוא והיכן הוא עומד, והצד השני לא מנסה כלל לשנות את זה. למעשה, הם רק אוהבים זה את זו יותר בשל כך.

בזכות הצורך הטבעי של בן מזל דגים לחבור לאלו המקיפים אותו והצורך של הסרטן לטפח ולהזין את אלו הקרובים אליו, זהו זיווג משמיים.

אריה (ה-23 ביולי עד ה-22 באוגוסט) וקשת

שני מזלות האש הללו נהנים ממערכת יחסים מלאת תשוקה באופן מיוחד בזכות העובדה שכל אחד מהמזלות הללו נהנה מהחיים ומכל מה שיש להם להציע. לא רק שבן מזל אריה וקשת יודעים מה הם רוצים, אלא שבנוסף כל מזל מעודד זה את זו כשמדובר ברדיפה אחר החלומות והשגת המטרות שקבעו לעצמם.

בזוג זה, מקנאים בדרך כלל שאר הזוגות בגלל שכל כך כיף לבלות בחברתם.

בתולה (ה-23 באוגוסט עד ה-22 בספטמבר) ושור

בתולה ושור חולקים מערכת יחסים אוהבים בגלל שהם נוטים להתיישר זה עם זו באופן מושלם, וכמעט בכל היבט בחיים. הם שותפים לערך הפרגמטי והפרקטי ויש להם סבלנות אין קץ זה כלפי זו, ופירוש הדבר שרק לעתים קרובות הם רבים על דברים שטותיים, או המתח שנגרם באופן טבעי בחיים.

לשני אלו יש את מלוא הכבוד זה כלפי זו והטבע הכן והרציני שלהם הופך את ההקרבה למשימה מהנה וקלה.

מאזניים (ה-23 בספטמבר עד ה-22 באוקטובר) ותאומים

אם יש דבר אחד שמגדיר את מערכת היחסים האוהבת בין בן מזל מאזניים ומזל תאומים היא האינטליגנציה. שני מזלות אוויר אלו משגשגים כשהם מאותגרים מנטלית, ודבר זה קל יחסים מאחר ושניהם חכמים באופן יוצא דופן.

מערכת יחסים זו יוצאת מאיזון לעתים נדירות בגלל שהם נוטים להיות בהרמוניה רוב הזמן. לא רק שהם מבינים זה את זו, הם גם מעריכים האחד את השנייה בשל המיומנות האינטלקטואלית של כל אחד והידידות שביניהם.

עקרב (ה-23 באוקטובר עד ה-21 בנובמבר) וסרטן

בעוד שזה לא תמיד חיובי ששני אנשים כל כך רגישים יהיו במערכת יחסים, סרטן ועקרב גורמים לזה לעבוד באופן מרשים. תהא אשר תהא הסיבה, זה הצד הרגשי החזק שלהם שמקרב ביניהם במקום להפריד ביניהם.

מסורים ותומכים, הזוג הזה משגשג בגלל היכולת שלהם להביא איזון זה לחייה של זו, מה שהופך אותם ל"פאוור קאפל" כיחידה אחת.

קשת (ה-22 בנובמבר עד ה-21 בדצמבר) וטלה

גלו את הזיווג המושלם עבורכם, ע

שני מזלות אש אלו הופכים לזוג בזכות האנרגיה האינטנסיבית שלהם. אבל מדובר באנרגיה האינדיבידואלית שלהם שמסייעת למערכת היחסים שלהם לגדול ולהפוך למשהו יפהפה.

לא רק שהם אוהבים כל מה שקשור בחיים (הרגעים הטובים והפחות טובים), אלא גם שהם חולקים חיבה בלתי ניתנת לערעור כלפי הפרטנרים שלהם. יחד, הקשת והטלה מתגברים על כל מה שהחיים מזמנים בפניהם, והם עושים זאת בביטחון אנרגטי במיוחד.

גדי (ה-22 בדצמבר עד ה-19 בינואר) ושור

גלו את הזיווג המושלם עבורכם, ע

אם אי פעם ראיתם זוג שהיה נדמה לכם כי אין מצב שהם יכולים להיות יותר מאוהבים זה בזו, כנראה שהיה מדובר בגדי ושור. הם חולקים כימיה שרק לעתים נדירות מאפשרת להם להיות עם אחרים. אהבתם היא אינסופית ולא מותנית בדבר.

מערכת היחסים שלהם היא רומנטית באופן שנדמה כאילו לקוח מסרטים או ספרים. אבל הם מושלמים זה עבור זו בעיקר בשל האמיתות של אהבתם.

דלי (ה-20 בינואר עד ה-18 בפברואר) ותאומים

לדלי ותאומים יש מערכת יחסים שקיימת ברמה כזו שרק שניהם יכולים להבין, ולעתים קרובות מותירה את הסובבים אותם חסרי ידיעה לגבי המתרחש. זו הסיבה שרבים תופסים אותם כזוג משונה ואפוף מסתורין.

אבל זה לא משנה כלל וכלל לזוג האוהבים הזה. לא אכפת להם אם אחרים מבינים את מערכת היחסים שלהם, או לא.
ובעוד שכל אחד מהם הוא עצמאי מאוד, הם חושבים שעדיף להם להיות יחד מאשר בנפרד.

דגים (ה-19 בפברואר עד ה-20 במרץ) ועקרב

דגים ועקרב חולקים מערכת יחסים מלאת תשוקה במיוחד, מאחר וכל מזל שואף להבין זה את זו ברמה עמוקה יותר – רגשית, פיזית ונפשית. הם רוצים לדעת את כל ה"למה" וה"איך" בכל אחד. זו הסיבה מדוע כל אחד מהצדדים מרותק מאישיותו של האחר.

הם מכבדים זה את זו כל הזמן ולא חוששים להראות את אהבתם האינטנסיבית זה כלפי זו, בכל מצב ובכל מקום.
הם נהנים מקשר מלא תשוקה שמונע בזכות אהבתם הכוללת של הפרטנר שלהם.

ספרו את "קווי הצמיד" על פרק היד שלכם…כמה כאלו יש לכם? וזה הפירוש שלהם!

10 מזונות מן הצומח לשריפת השומן שמכילים יותר חלבון מביצים