ספרו את "קווי הצמיד" על פרק היד שלכם…כמה כאלו יש לכם? וזה הפירוש שלהם!

קריאה בכף היד, או כירולוגיה, היא אמנות עתיקת יומין, ששורשיה מתוארכים כמה אלפי שנים אחורה בהודו העתיקה. הטענה הרווחת היא שקריאה בכף היד היא נגזרת מהמיתולוגיה ההינדית ונכתבה לראשונה באותו הזמן בו נכתב ספר הטאו הסיני (טאו טה צ'ינג). קריאה בכף היד התפשטה במהירות בכל רחבי אסיה ואירופה, ואריסטו גילה בה התעניינות יתרה והעביר את הידע לאלכסנדר הגדול. הוא השתמש בטכניקה זו לעתים קרובות כדי לשפוט את אופיים של הקצינים שלו וקרא את הקווים בכף יד שלהם בעיון רב.

מאז שרדה הטכניקה הזו שנים רבות, אך היום רבים נוטים לראות בה כפסאודו-מדעית ולפטור אותה במהירות כאמונה טפלה. חלק מהסיבה בגינה אנשים כה סקפטיים היא העובדה שהם אינם מבינים אותה כהלכה ושואבים את המידע שלהם בעניין מהמדיה, שם היא מוצגת באופן שגוי בספרים רבים, סרטים ותכניות טלוויזיה. אם אתם מעוניינים בנושא, תוכלו לעשות חקר מקיף שיסייע לכם לעשות קצת סדר בבלאגן, ויסביר מה פירוש הקווים והתבניות על פני כף היד.

בכל אופן, הפוקוס במאמר הספציפי הזה הוא על "קווי הצמיד", הידועים גם בשם "קווי ראסט" (rascette). אלו הם קווים מאוזנים הממוקמים בחלק התחתון של פרק היד שלנו, בצומת המפרידה בין הזרוע ליד.

על פי מקורות ידע מטאפיזיים, ככל שיש לאדם יותר קווים, כך הוא יחיה יותר. בנוסף, הקו הראשון הוא חשוב יותר ומספר לנו על כל השאר. אם הוא ברור, לא שבור ומודגש צפוי האדם ליהנות בריאות פיזית טובה. אם הקו לא ברור, שבור, ולא מודגש אותו אדם הוא חסר אכפתיות וחלש גופנית. לרוב האנשים יש 2-3 קווים, ולעתים נדירות 4. במונחים של שנים, קו הצמיד הראשון מציין 23-28 שנים, הקו השני 46-56 שנים, הקו השלישי 69-84 שנים, והקו הרביעי מייצג חיים שיימשכו יותר מ-84 שנים.

יתרה מזאת, ניתן להבחין גם בבעיות בריאותיות בכל אחד מקווי הצמיד. הקו הראשון שונה בין גברים ונשים. נשים שהקו הראשון שלהם שבור או מתעקל כלפי מעלה בבסיס כף היד יחוו בעיות גניקולוגיות, כמו בעיות להיכנס להיריון וללדת. עבור גברים, אם הקו הראשון שלהם שבור או מתעקל כלפי מעלה בבסיס כף היד, פירוש הדבר שהם יסבלו מבעיות בפוריות, בערמונית ובשלפוחית השתן. בקו הצמיד השני משתמשים כדי להעריך את עושרו של האדם. אם הקו ברור, מודגש, ישר ולא שבור צפוי לאדם שגשוג יחסי ואושר. הקו השלישי מתאר זוהר וכוח. אם הקו ישר ולא שבור, אותו אדם, סביר להניח, יהיה בעל השפעה רבה בחייו. קו הצמיד הרביעי, בדרך כלל מחובר לקו השלישי ונראה כאילו משלים אותו. לכן, אם אתם נמנים על אלו הנדירים שיש להם קם כזה,הוא קשור בתהילה ובכוח שמסמל הקו השלישי.

זה מרתק מאוד לחשוב על הרמזים הללו "הקבורים" בפרקי היד ובכפות הידיים שלנו, כאלו הטומנים בחובם אמיתות סמויות לגבי מה טומן בחובו העתיד. ישנו מידע רב ופרטים בסרטון הבא, אז צפו בו ובדקו את פרקי היד שלכם. מבט מקרוב יסייע לכם להבין את פירושם.
שתפו את זה עם החברים ובני המשפחה שלכם, או שתנסו לפענח בעצמכם את קווי מפרק היד שלהם. זה כיף אמיתי, ואולי תוכלו גם ללמוד משהו עליהם.

15 דברים שגברים עושים רק אם הם נאמנים כלפייך ב-100%

שילובי המזלות האולטימטיביים: המזלות שתואמים האחד לשניה באופן מושלם